O Nas

PS PROJEKT KONSTRUKCJE BUDOWLANE

Firma została założona w 2013 roku i od tego czasu świadczy usługi projektowe w zakresie konstrukcji budowlanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na budowach i w biurach projektowych, jesteśmy w stanie pomóc, doradzić w doborze optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych obiektu na każdym etapie inwestycji, a następnie je wdrożyć sporządzając niezbędną dokumentację projektową.

Projektujemy obiekty o dowolnej konstrukcji: drewnianej, murowej, stalowej, żelbetowej, sprężonej lub mieszanej. Przy kształtowaniu konstrukcji jesteśmy w stanie zastosować najnowsze osiągnięcia i rozwiązania techniczne dostępne na rynku takie jak łączniki termoizolacyjne, elastomery, cobiaxy, trzpienie dylatacyjne i inne akcesoria.

W przypadku wątpliwości w stosunku do istniejącej konstrukcji obiektu, sporządzamy jego opinię lub ekspertyzę techniczną. Jeżeli konstrukcja budynku jest uszkodzona możemy opracować plan jej naprawy i wzmocnienia.

W przypadku wątpliwości w stosunku do istniejącego projektu, możemy przeprowadzić jego weryfikację i ewentualnie optymalizację.

Przyjmujemy zlecenia na opracowanie konstrukcji całych obiektów jak również pojedynczych elementów np.: stropów, więźb drewnianych, nadproży, ścian oporowych, kratownic itp.

Dokumentację opracowujemy w formie cyfrowej przy użyciu oprogramowania komputerowego wspomagającego projektowanie i umożliwiającego pełną optymalizację konstrukcji pod względem ekonomicznym, funkcjonalnym i estetycznym.

W zależności od wielkości i złożoności zlecenia współpracujemy z innymi projektantami i asystentami w zakresie konstrukcji. Jeżeli jest taka potrzeba zapraszamy do współpracy również specjalistów z innych branż: architektów, instalatorów, geotechników i rzeczoznawców.

Jeżeli chciałbyś stworzyć z nami ciekawą, nowoczesną konstrukcję lub masz jakiś problem konstrukcyjny, potrzebujesz pomocy przy realizacji swojej inwestycji, zapraszamy do współpracy.

Zamknij